Baneris šokėjos

Parama - Marijampolės meno mokykla

Nuoširdžiai dėkojame mokyklos mokinių tėveliams, darbuotojams ir visiems tiems, kurie skyrėte praėjusiais metais gyventojų pajamų mokesčio dalį mūsų mokyklai.

Už 2019 metus gauta 775,32 Eur parama. Tikimės, kad ir už 2020 metus sulauksime Jūsų paramos, kuri yra labai svarbi gerinant ugdymo kokybę.

Maloniai primename, kad savo 1,2 % pajamų mokesčio galite skirti mokyklai. Prašymą reikia pateikti iki liepos 1 d, o tikslinti galima iki rugpjūčio 20 d.

Kadangi pajamų mokesčio dalis skiriama nuo gyventojo per mokestinį laikotarpį sumokėto ar nuo jo pajamų išskaičiuoto pajamų mokesčio, teikdamas paramą tokiu būdu gyventojas materialinių išlaidų nepatiria.

Pajamų mokesčio dalis skiriama pateikiant Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį užpildant FR0512 formą (https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx).

Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys pajamų mokesčio dalį skirti ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui (penkeriems metams), pateiktų prašymų tikslinti nereikės.

 

Mokyklos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 304381879  

Paramos gavėjo pavadinimas  MARIJAMPOLĖS MENO MOKYKLA

Dėkojame už Jūsų paramą ir geranoriškumą.

 

 

 

 

hits counter